Menü Kapat

Uzm. Dr. Sühendan Coşan MET Nedir?

Enerji EFT ve MET Dr. Silvia Hartmann tarafından geliştirilmiştir. Enerji EFT’si ve MET ENERJİ BEDENİ ile çalışır. Enerji bedeninde daha iyi enerji akışı için ENERJİ NOKTALARINA parmaklarımızla vuruşlar yaparız. Enerji bedenindeki akış nedeni ile parmaklarımız da güçlü enerji kaynağıdır. Enerji noktalarına enerji ellerimizle vuruşlar yaptıkça seans içinde tıkanıklığa neden olan olumsuz duygu ve inançları tespit eder, yine bu vuruşlarla enerji vererek blokajları açar ve olumsuz inançları dönüştürürüz.

Enerji akışı iyileştikçe, olumlu duygular hissederiz. Enerji EFT ve Modern Enerji Tapping yani MET enerji sistemindeki tıkanıklıkların açılıp enerji sisteminin akışının tekrar sağlanmasını sağlar. Akış sağlandığında enerji yükselir. Enerji beden stresinin neden olduğu semptomlar düzelir.

Enerji arttıkça giderek daha da güçleniriz. Daha özgüvenli, zeki, sezgisel, sevgi dolu, şanslı, çekici, akıllı, güçlü oluruz. Enerji akışı yeterince güçlü olduğunda, SUE Scalasına göre +10’a ulaşırız. Böylece “Değişim Olayı”nı deneyimleriz ve sorun bir daha geri gelmez.

Enerji EFT

MET

MET Hangi Problemlerde Faydalıdır?

MET Enerji sisteminden kaynaklanan her türlü problemde son derece etkilidir. Bir problem tamamen fiziksel değilse mutlaka bir enerji bileşeni vardır ve MET bu bileşeni çözer. Problem tamamen fiziksel kaynaklı da olsa enerji bedeni ile çalışmak fizik bedeni de güçlendirecek ve problemle başetmesini kolaylaştıracaktır.

Enerji Beden Bileşeni olan Ve MET ile çözülebilecek problemler;

  • Her türlü travmalarda; duygusal veya fiziksel tacizlerde, her türlü kayıplar, kazalar, unutlamayan travmatik rüyalar veya deneyimlerde.

  • Her türlü olumsuz duygu durum bozukluklarında; Stres, gerginlik, kaygılar, anksiyete ve panik ataklar, depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Öfke kontrol problemleri, her türlü korkularda…

  • Fizik Bedene Yansımış Problemlerde; Migren, geçmeyen bel ve sırt ağrıları gibi kronik her türlü ağrılar, Allerjiler, kabızlık , ishal ve mide ağrıları gibi sindirim problemlerinde,dolaşım ve boşaltım istemi ile ilgili sorunlarda, her türlü cinsel sorunlarda, kilo verememe veya alamama, Anoreksia veya Blumialarda, her türlü romatizmal hastalıkta, tiklerde, saç koparma kirpik koparma gibi engel olunamayan fiziksel durumlarda.

  • İlerlemeye engel olan yaşamı etkileyen her tülü olumsuz inançlarda; Örneğin hayat zor, para kazanmak zor, para bana gelmez, erkekler beni aldatır, sevilemeye layık değilim, mutsuzluk benim kaderim gibi…

  • Her türlü fobilerde

  • Her türlü madde bağımlılılarında; Sigara, alkol, uyuşturucu, kafein veya şeker bağımlılıkları.

  • Kariyer, para ve istenilen projelerle ilgili hedef çalışmalarında

  • Sınavlara hazırlık, daha başarılı olmak adına konsantrasyon ve öğrenmeyi artırmada

Bu ve bunun benzeri sayısız problem enerji bedenindeki tıkanıklıktan kaynaklanmaktadır ve MET ile kolaylıkla bu tıkanıklıklar bulunup dönüştürülebilir.