Menü Kapat

Hakkımda

Uzm. Dr. Sühendan Coşan Kimdir?

Dr. Sühendan Coşan 1974 Yılında Isparta’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Isparta’da tamamladı. 1996 Yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Çok genç yaşlardan itibaren özel merakı olan kuantum fiziği, beynin çalışma sistemi, evrenin oluşumu gibi konularla ilgili araştırmalarda bulundu.

1997-2001 Yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Radyoloji İhtisasını tamamlayarak Radyoloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Hekimlik hayatı devam ederken 2006 yılında anne oldu. Oğlunun büyüme döneminde çocukluk dönemi psikolojisi, ebeveyn çocuk ilişkileri hakkında araştırmalar yaptı.

Dönem çocuklarının yaşadığı zorlukları, ebeveynlerin kaygılarını, ilişkilerde zaman zaman ortaya çıkan olası problemleri fark edince bu konuda neler yapılabileceğini araştırmaya başladı. Anne babaların çocuklarına olan davranışlarının kendi anne babalarından aktarılan davranış modelleri olduğu bilinen bir gerçekti. Bilinçaltına kodlanan bu davranış modellemeleri yani kodlar değişmedikçe ebeveynlerin farklı davranabilmeleri çok mümkün olmuyordu. Bu konuda ne yapılabileceğini araştırırken Modern Enerji Teknikleri ile tanıştı. Enerji bedenini şifalandıran bu çalışmaların kişinin kodlarını temizleyip dönüştürürken mutlu ve sağlıklı bir ebeveyn-çocuk ilişkisini sağlayabileceğini fark etti. Bu konuda eğitimler aldı. Teknikler ebeveynlerin ve çocukların hem travmalarını hem de davranışlarını şekillendiren kök inançlarını tamamen dönüştürürken ihtiyaç duydukları sağlıklı ve güvenli bağın tekrar kurulmasında çok etkiliydi.

Bu konuda aldığı eğitimler

 • Temel Enerji EFT eğitimi
 • Enerji EFT Uzmanlık Eğitimi
 • Modern Enerji Tapping Uzmanlık Eğitimi.
 • EMO ( EMoTrance) Uzmanlık Eğitimi.
 • Modern Stres Yönetimi Eğitimi
 • Modern Enerji Koçluğu Eğitimi
 • Modern Enerji Şifa Eğitimi
 • SuperMind Uzmanlık Eğitimi
 • Star Matrix Eğitimi

Modern enerji Teknikleri Eğitmenlik

Bu uygulamalar Silvia Hartmann tarafından geliştirilmiş Modern Enerji teknikleri ve uygulamalarıdır. Enerjist enerji bedeni ile çalışır. Anne karnından itibaren özellikle çocukluk dönemindeki her karar ve inanç enerji bedenine yüklenir. Bu kodlar kişinin gerçekliğini oluşturur. Kodlar dönüştüğünde kişinin tüm düşünce şekli, duygu ve davranışları olumlu bir şekilde değişir. Kişinin tüm dünyası bu kodlara göre oluştuğundan kodlar dönüştüğünde dünyası da dönüşür. Enerji bedenindeki problemler zamanla fiziksel bedende de rahatsızlılara yol açmaktadır . Enerji bedeni şifalandığında fiziksel rahatsızlıklar da büyük ölçüde şifalanır. Modern Enerji Teknikleri fiziksel ve ruhsal tüm problemler için uygulanan son derece etkili tekniklerdir.

Kendisi Ayrıca:

 • Bütünleştirici Sağlık Koçu
 • NLP Teknikleri Uzmanı ve Uygulayıcısıdır.
 • Çocuklarla çalışmak üzere;
 • Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi eğitimi almıştır.

Dr.Sühendan Coşan bireysel seanslar yanısıra Modern Enerji Teknikleri ile ilgili eğitim vermekte ve çocuklarla grup çalışmaları yapmaktadır. Danışanlarına Modern Tıp bilgileri ve Enerji Bedeni ile ilgili bilgilerini birleştirerek daha bütünsel yaklaşmaktadır. Amacı çok daha fazla yardımcı olabilmektir. Mutlu ve özgüvenli, kendi potansiyelini farkeden güçlü çocukların yetiştirilmesinde ailelerle iş birliği yapmak, doktor ve enerjist olarak hem fiziksel hem enerjisel olarak destek olmaktır. Dönemin getirdiği kaygılardan bağımsız, rahat ve huzurlu aile ortamları ve aile bağları oluşmasında katkıda bulunmaktır. Yeni nesil gençlere ve büyüklere kendi gerçekliklerini ve potansiyellerini farkettirmektir . Tüm çalışmalarının amacı budur.